Novinka: nyní lze u objednávek do 20 000 Kč využít Zásilkovnu.
Nově je možné po dohodě platit pomocí Kryptoměn (BTC).
Pokud máte zájem platit v EUR, lze to po dohodě.

Jak nakoupit?

V našem e-shopu vytvořte novou objednávku. Po vytvoření objednávky obdržíte na email potvrzení objednávky. Cena je fixována v moment objednání, bez ohledu na následné pohyby cen drahých kovů. Do 24 hodin objednávku potvrdíme a obdržíte fakturu s platebními údaji (v případě platby převodem). Po uhrazení vám bude odesláno zboží. Bezhotovostní platbou se celý proces významně urychluje.

V případě, že máte nějaký požadavek, napište jej do poznámky nebo nás kontaktujte na tel. 704 338 345.

Platba

Platba v hotovosti

Tento typ platby lze zvolit, pouze pokud se rozhodnete pro osobní odběr zboží.  V současné době je možné osobní předání poze po předchozí domluvě na tel. 704 338 345 nebo emailu info@cpmetals.cz .  Zboží je možné si po objednání vyzvednout na adresách: nám. Dukelských hrdinů, Pardubice nebo v sídle firmy.
Limit pro přijímání plateb v hotovosti je ze zákona omezený na 270 000 Kč.

 Platba na dobírku
Tento typ platby můžete zvolit u objednávek do 10 000 Kč. Zboží zaplatíte v hotovosti České poště při doručení zásilky.
 
Platba bezhotovostním převodem
 Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem na základě faktury a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Je možno jej zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží u nás na nám. Dukelských hrdinů, Pardubice  nebo v našem sídle. Zboží bude expedováno v den připsání částky na náš účet. Platba převodem je ze zákona vyžadována u částky přesahující 270 000 Kč.
 
Platba bezhotovostním převodem přes společnost GoPay.cz
 V tuto chvíli nelze platit přes platební bránu.

Doprava

Osobní odběr

Po dohodě v Pardubicích nebo Litětinách  zcela zdarma - zároveň je možné platit hotově až do částky 270 000 Kč.

Česká pošta

Vzhledem k vyšší hodnotě zásilek  a obsahu drahého kovu využíváme pouze Českou Poštu, která dle obchodních podmínek jako jediný dopravce v ČR poskytuje možnost dopravy drahých kovů a mincí s nominální hodnoutou. U menších zásilek do 2 kg využíváme speciální obal na cenné psaní, u zásilek s hmotností nad 2 kg pak cenný balík.
Poštou odesíláme zboží až do hodnoty 1 mil. Kč, v případě větší nebo těžší objednávky může být zásilka rozdělena na více kusů.
Zásilky do 1000 Kč mohou být odeslány jako doporučené psaní.

Ať jste zvolili platbu na dobírku nebo jste platili předem, zásilka bude doručena na dodací adresu uvedenou v objednávce.

V případě nezastižení je zásilka uložena 15 dní. Po této době bude zásilka vrácena jako nedoručitelná.

Zboží zaslané na dobírku je  uloženo na poště po dobu 10 dní.

Pokud chcete zjistit kde se Vaše zásilka právě nachází, využijte sledování zásilek od České pošty s kódem který jste od nás obdrželi.

Balení zboží/obal zásilky

Vaše zboží je vždy pečlivě a diskrétně zabaleno.

Všechny objednávky jsou baleny do kartonových krabic, jednotlivé kusy zboží jsou odděleny. Zboží do 2kg je vloženo do plastové obálky určené pro cenné psaní

Pojištění

Všechny zaslané zásilky jsou pojištěny Českou poštou do hodnoty Vaší objednávky. Nemusíte tedy mít žádnou obavu ze ztráty zásilky. V případě ztráty nebo nedoručení řešíme vše my jako odesílatel až do okamžiku doručení.

 

Ceník dopravy

U všech objednávek nad 10 000 Kč je doprava zdarma.

Doprava do hodnoty objednávky 10 000 Kč
Doporučené psaní - Česká Pošta 65 Kč 
Cenné psaní - Česká pošta 85 Kč

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting